Hlas Těla

25. - 28.7.

Beskydy

Již pátým rokem jsme se rozhodly společně tvořit, tak jak je to nám ženám přirozené, prostor, kde každá z nás nachází své místo, své vyjádření ve světě - v těle. Sdílet dary, které milujeme. Zpěv, tanec, vědomý pohyb, zdravé a barevné jídlo - to vše na krásném místě v Krásné v Beskydech. Zveme i tebe ženo, prostě plynout.

Společně vytváříme bezpečný prostor pro bytí a plynutí v přítomnosti, prostor pro náš vnitřní Hlas.
Pomocí dechu, pohybu, tance, hlasu, bytí v přírodě... dostáváme hlouběji do těla, do vědomí a nevědomí, do pocitů a emocí.

Součástí programu bude očistná bylinková koupel, peeling a přírodní masky, malování na těle s Jenipapo (bobule z Amazonské džungle), Kakaová ceremonie, hudební jam a mnoho dalšího …

Mezi nádechem a výdechem máme možnost dotknout se věčnosti. Zastavit se a poslouchat. Co ti tvůj Hlas právě říká?

Intuice je jako neviditelná nit, která tě provází životem. Tato nit v sobě nosí tvé nejhlubší touhy, sny a pocity. Cítím, že jen tehdy, když se naučíme poslouchat tento vnitřní Hlas, je můžeme přivést do světa. Je potřeba naučit se vědomě šít.

Inspirujeme se přírodou a její moudrostí. Budeme tedy často venku, tančit a zpívat v lese, koupat se v řece a venku i jíst. Tímto se dostaneme do úplného odevzdání a uvolnění se do přítomného okamžiku. Tam je totiž skrytý tvůj Hlas.

Hlas Těla

Rosane Cobra - „Mým záměrem je vytvořit Prostor,najít soulad mezi fyzickým, emocionálním, mentálním a energetickým tělem."
Moudrá žena pocházející z Brazílie. Uctivá přírodu a přírodní medicíny, tam se také inspiruje a učí. Mimo jiné zkoumá možnosti, jak skrze tělo a mysl žít zdravý a svobodný život.
Vystudovala fyzioterapii a v dnešní době se také věnuje masážím a aromaterapii.
Rosane nás povede cestou Těla. Ví, jak mu naslouchat a dodat mu to, co potřebuje pro zdravé a svobodné žití.
-> Web: www.rosanecobra.com

Maisha Cobra - „Tančím, tedy Jsem.”
Re-start, znovu pro-pojení s přírodou, se Zemí. Vnitřní klid a naplnění je to, co Maisha zkoumá pomocí tanec a pohybu. Podle ní je tělo pouze zrcadlem našeho vědomí a tedy skrze něj se můžeme dostat do našeho nevědomí. Skrze kůži, svaly a kosti můžeme procítit sami sebe i ostatní. Bolest i radost.
Tanec je hra mezi tělem a prostorem, mezi tím, kým jsme byli, jsme a kým bychom mohli být. Maisha se inspiruje se brazilským a africkým tancem, mimo jiné také zkoumá tance elementů a přírody. Provází Cacao Cobra Ceremoon a hudba je její rytmus.
Na Hlasu Těla nás povede cestou tance, kakaa a extáze.
-> Web: www.maishacobra.com

Lenka Boháčová - “Zpěv je moje životní cesta. Miluji výzvy a osobní růst.
Objevování daru hlasu a vědomá práce s tělem mě den za dnem přivádí k hlubšímu poznání sebe sama a větší autenticitě ve zpěvu i v životě.”
Lenka je profesionální zpěvačka a vokální koučka. Vystudovala jazzový zpěv, tvoří v autorských hudebních projektech, věnuje se práci s hlasem, vyučuje skupiny i jednotlivce, spolupracuje s různými hudebníky a kapelami. Je fascinována hlubinami lidské duše a celostním přístupem k životu. To vše prostupuje její hudební tvorbou a je součástí hlasových seminářů.
Na Hlasu Těla rozezní váš Hlas a vaše Tělo jako hudební nástroj.

-> Web: www.lenbohacova.cz

provázet bude...

Rosane, Maisha a Lenka. Tři ženy fascinované objevováním nekonečných možností sebe-vyjádření.

místo konání

Setkání se uskuteční na Krásné v Beskydech. Krásná je místo pro setkání v přátelské rodinné atmosféře, kde se každý cítí vítán. Chata byla postavena se záměrem pořádání nejrůznějších akcí, kde se setkávají odlišné kultury a příběhy.

Krásná se nachází na samotě uprostřed beskydských lesů pod Lysou horou. Je to ideální místo pro odpočinek a načerpání nové energie. Koupel v ledové řece nebo procházka lesem vám umožní splynout s přírodou.

V prvním patře je velký otevřený prostor s výhledem do okolní krajiny, kuchyň a venkovní terasa. V druhém patře je velká otevřená místnost na spaní s vyhlídkovou terasou.

přespání

V prostoru jsou k dispozici polštáře a karimatky. Na spaní jsou k dispozici matrace a prostěradla. S sebou spacák a ručník.

strava

Bude o vás postaráno od rána do večera, od snídaně do večeře. Můžete se těšit na veganskou kuchyni a pochoutky inspirované sezónností, které si doma jen tak neuděláte.

cesta

Z Prahy: autem: cca 4 h, vlakem 4:30 h (Praha -> Ostrava hl. nádraží, Ostrava -> Frýdlant nad Ostravicí).

Z Brna: autem: cca 2 h, vlakem 3 h (Brno -> Ostrava hl. nádraží, Ostrava -> Frýdlant nad Ostravicí).

Ve Frýdlantu nad Ostravicí vás vyzvedneme na nádraží ve stanovený čas a pro přihlášené vytvoříme prostor pro sdílení jízdy autem. Parkování je pod chatou

Praktické informace:

kdy: 25. - 28. 7. 2024

kde: Krásná 16, Beskydy

cena: (ubytování, jídlo, workshopy)

> prvních 5 přihlášených: 5800,-
> 6 - 10 přihlášená: 6600,-
> 11 - 15 přihlášená 7200,-
-> dvě zvýhodněná studentská místa: 4800,-
potvrzení místa po zaplacení zálohy.

rezervace: len.bohacova@gmail.com

registrace