Cacao Cobra Ceremoon

15/6

Praha

Cacao Cobra Ceremoon je prostor, který podporuje uvolnění a přírozené bytí. V tom nás bude provázet kakao, tanec, hudba, zpěv a sound healing.

Setknání pro prohloubení se do světa kakaa. Po mé každoročné cesty po kakaového pobřeží v Bahii, přínáším svůj jedinečný pohled na medicínu kakaa, kakaové ceremonii a kakao jako životní styl.

Elementem, který bude doprovázet toto setknání je Země. Podle mě je totíž kakao - tekutá Země. A tak vytvoříme prostor, kde se rozplíneme se zemi, aby jsme vyživili, uzemnili, otevíráli a posilili naše bytí.

Kakao a ceremonie s kakaem:

Kakao nás uzěmňuje a spojuje s přítomným okamžikem. Posiluje to, co se uvnitř nás právě děje a pomáhá nám tyto vjemy a emoce uvolnit. Dovdává nám energii a posiluje naší vnitřní životní sílu.

Kakao můžeme pít v ceremoniáníl kontektu. Ceremonie s kakaem je bezpečný prostor, kde můžeme navázat přímé spojení s medicínou kakaa a sami se sebou. Nabízí otevřené a bezpečné místo, kde se otevíráme naší pr'vě podstatě.

Já, Maisha, vnímám ceremonii s kakaem jako čas k zastavení a uvědomění si síly, kterou v sobě nosíme. Ceremonie v mém podání je plná pohybu, hudby, vědomého dechu a práce s hlasem.

O Cacao Cobra Ceremoon - Kakao, tekutá Země.

Na začátku, po otevření kruhu, se naladíme na náš dech a hlas. Následně si popovídame ohledně kakaa a jeho sílu. Pak na vlně plynutí poletíme vzhurů do výšin na vlně kakaa a tance. Ceremonii zakončíme zvukovou lázní. A nebo se taky všechno změní a nechame se životem překvapit.

Doufám, že se potkáme v hojném počtu a oslavíme sílu a moudrost, která příchází ze Zemi.

Ceremonií vás provede:
Maisha Cobra - kakao, tanec
Jan Pihera a Jakub Draksel - zpěv
Jakub Černý - Sound healing

Praktické informace:

kdy: 15.6.2024

kde: Praha

cena: 800,-

rezervace: cobramaisha@gmail.com

Registrace